Sektörün profesyonelleri ISSA Interclean Amsterdam fuarında buluştu.

Endüstriyel temizlik sektörünün uluslararası önemli fuarları arasında yer alan ISSA Interclean Amsterdam 10-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlendi. Profesyonel temizlik ve hijyen çözümlerinde, konaklama, restoran, catering, kamu kurum kuruluşları ve sağlık kurumlarına hizmet veren Nilco, endüstriyel temizlik makinelerinin sergilendiği fuarda özellikle dar alanlarda zamandan kazanç sağlayarak verimliliği arttıran RS 17 Sırt Süpürgesi’nin lityum iyon bataryalı yeni versiyonu ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Üstün mühendislik ve ergonomik tasarımın başarılı bir birleşimi olan S 20 Öko Power Kuru Vakum Süpürgesi, Nilco tarafından geliştirilen en sessiz, güçlü ve profesyonel kuru vakum süpürgesi olma özelliğine sahip olmakla beraber güçlü vakumlama, dayanıklılık ve yüksek filtreleme performansı avantajları ile birlikte; H.E.P.A. filtreli yeni versiyonu ile en iyi temizlik sonucunu vermektedir.

Bizler Nilco olarak daha iyi bir yaşam için faaliyetlerimizi sürdürürken hijyenin önemini vurgulamaya ve işletmelerin verimliliklerini arttırmalarını sağlayan çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

issaclean amsterdam 2016-9037-Rissaclean amsterdam 2016-9036-R issaclean amsterdam 2016-9035

Tags: